Kiedy użytkownik zalogował się już do sieci i zapoznał się z Twoją marką nadchodzi właściwy moment by wysłać mu email z Twoją wiadomością. Może to być dobre narzędzie sprzedażowe, wizerunkowe czy po prostu okazja do przywitania się.

Jedną z funkcji Social WiFi jest wysyłanie maili po zalogowaniu do sieci. Email ten będzie wysyłany jednak tylko raz na 30 dni – nie chcemy dodatkowo frustrować Twoich klientów.

1) Zaloguj się do panelu Social WiFi.

2) W menu bocznym wybierz Mailing a następnie Automatyzacje.

Login automation

3) Kliknij przycisk DODAJ AUTOMATYZACJĘ na środku ekranu.

4) Nadaj kampanii nazwę – nie będzie ona widoczna dla użytkowników na żadnym etapie, ma jedynie pozwolić Ci wyróżnić ją od innych.

5) W pozycji TYP wybierz z listy Email po logowaniu

6) Przy wyborze Opóźnienia zdecyduj, po jakim czasie od danej wizyty ma zostać wysłany email.

We haven’t seen you in a while email

7) Kliknij ZAPISZ USTAWIENIA

Zostaniesz przekierowany teraz do naszego intuicyjnego kreatora maili. Aby nauczyć się z niego korzystać skorzystaj z naszego poradnika w przewodnikach po panelu.

Jeżeli zakończysz w tym momencie automatyczny email nie będzie wysyłany klientom. Nadal musi zostać aktywowany przed rozpoczęciem wysyłki, daje Ci to szansę by dodatkowo go sprawdzić przed pokazaniem go użytkownikom.

8) Na tym etapie wszystko jest już gotowe. Stwórz swoją spersonalizowaną wiadomość i aktywuj kampanię.

Ta automatyzacja różni się od “wiadomości po pierwszej wizycie”, jako że może zostać wysyłana wielokrotnie, ale nie częściej niż raz na 30 dni.

Tags

Comments are closed