Wszystko idzie pomyślnie i Twoi klienci wracają do Ciebie regularnie? Dobrym pomysłem byłoby podziekowanie i być może nagrodzenie ich za lojalność w korzystaniu z Twoich usług.

Wyjątkowo popularną funkcjonalnością Social WiFi jest automatyczna wysyłka wiadomości gdy użytkownik odwiedza Cię po określonej ilości wizyt.

Dla hoteli, opcja ta mogłaby się sprawdzić idealnie w wysyłce emaili i udzieleniu informacji po pobycie przekraczającym pewną ilość czasu. Jako że użytkownik podłącza się do Social WiFi każdego dnia, funkcja ta może wysłać zaplanowaną wiadomość zależną od czasu jego pobytu w danej placówce.

1) Zaloguj się do panelu Social WiFi.

2) W menu bocznym wybierz Mailing a następnie Automatyzacje.

Email po n-tej wizycie dodajemy na ekranie “Automatyzacji”

3) Kliknij przycisk DODAJ AUTOMATYZACJĘ na środku ekranu.

4) Nadaj kampanii nazwę – nie będzie ona widoczna dla użytkowników na żadnym etapie, ma jedynie pozwolić Ci wyróżnić ją od innych.

5) W pozycji TYP wybierz z listy Email Lojalnościowy

6) Przy wyborze liczby wizyt określ po którym logowaniu ma zostać wysłana dana wiadomość.

7) Przy wyborze opóźnienia zdecyduj, po jakim czasie od danej wizyty ma zostać wysłany email.

Jeżeli życzysz sobie, aby email został wysłany natychmiastowo, ustaw wszystkie wartości jako 0.

Social WiFi liczy tylko jedną wizytę dziennie, więc możesz czuć się bezpiecznie ze świadomością, że klienci nie będą starali się obchodzić systemu logując się kilka razy dziennie.

Automatyczny email po 10tej wizycie

8) Kliknij ZAPISZ USTAWIENIA.

Zostaniesz przekierowany teraz do naszego intuicyjnego kreatora maili. Aby nauczyć się z niego korzystać skorzystaj z naszego poradnika w przewodnikach po panelu.

Jeżeli zakończysz w tym momencie automatyczny email nie będzie jeszcze wysyłany klientom. Nadal musi zostać aktywowany przed rozpoczęciem wysyłki, daje Ci to szansę by dodatkowo go sprawdzić przez pokazaniem go użytkownikom.

9) Na tym etapie wszystko jest już gotowe. Stwórz swoją spersonalizowaną wiadomość i aktywuj kampanię.

Tags

Comments are closed