Przy prowadzeniu biznesu jedno konto administratora systemu to często za mało, dlatego też Social WiFi pozwala Administratorom na dodawanie nowych Administratorów. Poniżej opowiadamy jak tego dokonać.

Kim jest Administrator?

Administratorzy mają dostęp do wszystkich elementów Projektu czy Miejsca do którego zostali przypisani. Mają możliwość zmiany wszystkich ustawień, czytania i odpowiadania na wiadomości, dodawania nowych użytkowników i więcej.

Jest to niczym nieograniczony dostęp do systemu.

Jak dodać Administratora?

1) Będąc zalogowanym w swoim panelu, wybierz projekt lub miejscu do którego chesz dodać nowego użytkownika. Dodając go do Projektu, nadasz mu dostęp do wszystkich miejsc do niego przypisanych.

2) Z menu po lewej stronie wybierz Uprawnienia

3) Na ekranie Uprawnień kliknij w przycisk Dodaj Personel z prawej części ekranu.

Podaj imię oraz adres mailowy użytkownika którego chcesz dodać do systemu, a następnie z listy Rola wybierz Administrator.

Jeżeli użytkownik którego dodajesz posiada już konto Social WiFi, może od razu zalogować się do panelu by zobaczyć dostęp do nowego Projektu czy Miejsca.

Jeżeli jest to nowy użytkownik systemu, otrzyma wcześniej maila aktywacyjnego z naszego systemu z linkiem który pozwali mu nadać hasło do swojego konta.

Proces ten należy powtórzyć dla każdego Projektu czy Miejsca do którego chcesz dodać użytkownika

Tags

Comments are closed