Integracja wysyłki maili z Social WiFi z Twoim kontem Gmail nigdy nie była szybsza, możesz ją teraz osiągnąć za pomocą tylko kilku kliknięc podążając za instrukcjami poniżej.

1) Zaloguj się do swojego panelu Social WiFi.

2) Z menu po lewej stronie wybierz Mailing, a następnie Ustawienia.

3)Na danym ekranie znajdziesz domyślnie zaznaczoną opcję Social WiFi Amazon SES, która całkowicie wystarczy do wysyłki automatycznych maili, jednak nie możesz jej wykorzystać do wysyłki kampanii mailowych. Możesz natomiast to osiągnąć po zaznaczeniu drugiej opcji Konfiguracja wysyłki przez API Google Gmail.

4) Po zaznaczeniu jej pozostaje jeszcze nawiązanie połązenia z Twoim kontem Gmail, aby to zrobić skorzystaj z linku Kliknij i zezwól na użycie Gmaila do wysyłki emaili.

5) Wybierz konto gmail, za pomocą którego chcesz wysyłać maile do swoich odbiorców, następnie kliknij w przycisk Zezwól gdy pojawi się okno z komunikatem Social WiFi chce uzyskać dostęp do Twojego konta Google.

6) Gratulacje! Od teraz wszystkie maile do Twoich gości będą wysylane z Twojego konta gmail. Możez to przetestować poprzez wysłanie testowego maila.

Tags

Comments are closed