Skonfigurowałeś już swoje urządzenie, spersonalizowałeś swoje strony logowania a maile powitalne skutecznie polepszają doświadczenia Twoich klientów? Świetnie! Ale co z klientami którzy nie odwiedzili Twojego lokalu od jakiegoś czasu?

Jedną z funkcjonalności Social WiFi jest wysyłka emaili do użytkowników, których nie rejestrujemy jako powracających do lokali w ustalonych ramach czasowych. Pokażemy Ci tutaj jak możesz to samodzielnie ustawić.

1) Zaloguj się do swojego panelu w Social WiFi.

2) W menu bocznym wybierz Mailing a następnie Automatyzacje.

Email do użytkownika niewidzianego od X dni ustawiamy na ekranie “Automatyzacji”

3) Kliknij przycisk DODAJ AUTOMATYZACJE na środku ekranu.

4) Nadaj kampanii nazwę – nie będzie ona widoczna dla użytkowników na żadnym etapie, ma jedynie pozwolić Ci wyróżnić ją od innych.

5) W pozycji TYP wybierz z listy Email do użytkownika niewidzianego od X dni

6) Przy wyborze opóźnienia zdecyduj, po jakim czasie (licząc w dniach) od ostatniej wizyty ma zostać wysłany email. Godzina wysyłki maila będzie zbliżona do tej, o której Cię odwiedził.

Konfiguracja wiadomości dla klienta, który nie odwiedził Twojego lokalu od jakiegoś czasu.

7) Kliknij ZAPISZ USTAWIENIA

Zostaniesz przekierowany teraz do naszego intuicyjnego kreatora maili. Aby nauczyć się z niego korzystać skorzystaj z naszego poradnika w przewodnikach po panelu.

Jeżeli zakończysz w tym momencie automatyczny email nie będzie jeszcze wysyłany klientom. Nadal musi zostać aktywowany przed rozpoczęciem wysyłki, daje Ci to szansę by dodatkowo go sprawdzić przez pokazaniem go użytkownikom.

8) Na tym etapie wszystko jest już gotowe. Stwórz swoją spersonalizowaną wiadomość i aktywuj kampanię.

Tags

Comments are closed