Czym są Ekspresowe Recenzje na portalu TripAdvisor i co je wyróżnia spośród pozostałych integracji? Jak je skonfigurować i zwiększyć efektywność?

Czym są Ekspresowe Recenzje?

Ekspresowe Recenzje to integracja pozwalającą na zapytanie użytkownika o pozostawienie recenzji na portalu TripAdvisor. Wyróżnia ją to, że wiadomość z prośbą o to, nie jest wysyłana z domeny Social WiFi, ani Twojego skonfigurowanego serwera SMTP, a bezpośrednio z poziomu TripAdvisora. Tego rodzaju rozwiązanie posiada zarówno wady jak i zalety.

Wszyscy Twoi klienci, którzy podadzą swój adres mailowi zostaną poproszeni o recenzję po upływie 3-5 dni od ich odwiedzin. Ponadto, TripAdvisor będzie wysyłał im dodatkowe powiadomienia jeżeli nie pozostawią od razu recenzji.

Niestety, prośby te będą wysyłane niezależnie od poziomu satysfakcji klienta. Jako że są wysyłane bezpośrednio z TrpAdvisora, cała personalizacja odbywa się po stronie ich panelu klienta.

Jak zacząć korzystać z Ekspresowych Recenzji?

Aby rozpocząć korzystanie z tej funkcjonalności, wystarczy umieścić link do Twojego profilu na portalu TripAdvisor w dziale integracji w panelu Social WiFi. Po umieszczeniu go tam, należy go jeszcze zatwierdzić w ciągu 1-2 dni roboczych – możesz zrobić to w panelu klienta TripAdvisor.

Jak skonfigurować Ekspresowe Recenzje?

Na te pytanie najlepszym źródłem odpowiedzi będzie sam TripAdvisor, zapoznaj się z materiałami poniżej.

Ekspresowe recenzje

Ekspresowe recenzje FAQ

Ekspresowe recenzje poradnik

Tags

Comments are closed