Jedną z najpopularniejszych funkcji Social WiFi jest wykorzystanie systemu do wysyłki automatycznych maili. W Akademii znajdziesz wiele artykułów odnośnie rodzajów wiadomości, które możesz w ten sposób wysyłać, tutaj jednak poruszymy temat jak dodawać do nich dodatkowe załączniki.

Proces dodawania załączników wygląda tak samo dla wszystkich maili wysyłanych automatycznie, ZA WYJĄTKIEM Emaila z prośbą o ocenę. Poradnik ten obejmuje zatem wszystkie Automatyzacje oraz Kampanie mailowe.

Proces jest taki sam niezależnie od tego czy tworzysz nową wiadomość email, czy też edytujesz już istniejącą

Jak dodać załącznik?

1) Maile są wysyłane jedynie z poziomu Miejsca, wybierz więc panelu Social WiFi miejsce którego ma dotyczyć dana wysyłka maili.

2) W menu po lewej stronie wybierz Mailing a następnie Automatyzacje lub Masową Wysyłkę.

3) Zależnie od tego czy tworzysz nową wiadomość bądź też edytujesz istniejącą, musisz przejść do sekcji gdzie możesz Edytować Szablon. Jeżeli tworzysz nową wiadomość, bedzie to następny krok po stworzeniu i skonfigurowaniu jej w panelu.

4) Wśród dostępnych opcji wybierz Edytuj Załączniki.

5) Możesz dodać załączniki za pomocą przycisku Wybierz plik. Jeżeli ustawiłeś więcej niż jeden język wyświetlania wiadomości, możesz tutaj również skonfigurować załączniki dla różnych węrsji językowych.

6) Po dodaniu załącznika potwierdź to klikając Zapisz

7) Nadaj załącznikowi nazwę i potwierdź ją poprzez przycisk Zapisz Nazwę

8) Twój załącznik został dodany i będzie wysyłany wraz z powiązaną wiadomością wiadomością o ile Kampania lub Automatyzacja jest ustawiona jako Aktywna

Tags

Comments are closed