Wysyłka ankiet po wizycie w lokalu zawsze była pożądaną funkcją naszej platformy. Naszym głównym celem jest zwiększenie wyników i ilości zbieranych recenzji i opinii jakie usprawnienia nasi klienci powinni wprowadzić do swoich biznesów. Często przy tym pytaliście nas o możliwość dodania ankiet do maili z prośbą o ocenę i recenzję.

Chcąc odpowiedzieć na wasze potrzeby, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie integracji z zewnętrznymi serwisami oferującymi taką możliwość i zachęcamy was do korzystania z takich rozwiązań. W tym artykule omówimy przykład Formularzy Google, jednego z najpopularniejszych na rynku (w końcu to Google )

Stwórz ankietę poprzez Formularze Google

Zaloguj się do swojego konta Google

Możesz zarejestrować się tutaj lub użyć swojego istniejącego konta Google.

Wejdź na stronę Formularzy Google

Po zalogowaniu się na swoje konto, uzyskasz dostęp do danej usługi pod tym linkiem.

Stwórz Formularz Google

Kliknij na ikonę plusa “+” na górnym pasku lub użyj jednego z zaproponowanych szablonów. Możesz skorzystać z materiałów pomocniczych w dokumentacji Google.

Wyślij swoją ankietę poprzez Social WiFi

Wygeneruj link

Kiedy Twoja ankieta przybierze pożądaną przez Ciebie formę, kliknij w przycisk “WYŚLIJ” a następnie wybierz drugą opcję – link. Zaznacz wygenerowany odnośnik i skopiuj go do swojego schowka.

Dodaj wygenerowany link do kreatora maili w Social WiFi

W zależności od Twoich potrzeb możesz skorzystać z Masowej Wysyłki lub dodać nową Automatyzację. Dodaj wygenerowany link do szablonu w kreatorze maili, możesz wykorzystać nasze funkcje aby przybrał on postać dodatkowego przycisku, lub umieścić go pod wyróżnionym fragmentem tekstu. Zapisz wprowadzone zmiany i Twój mail z ankietą będzie gotowy.

Tags

Comments are closed